Zaproszenie

fot. Robert Dajczak Uciszenie Burzy Witraż w Niechorzu

Podczas Mszy św. w piątek 16.11.2018 r., sprawowanej przez ks. abp Andrzeja Dzięgę, Siostry ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia z Łagiewnik przekażą relikwie Św. Siostry Faustyny Kowalskiej; dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. odnowią przyrzeczenia chrzcielne; poświecony będzie także witraż - Uciszenie burzy - wotum fundatorów i parafian na 100 rocznicę odzyskania niepodległości; Zapraszamy parafian z Lędzina, Pogorzelicy i Niechorza do udziału w tej modlitwie.

 • KONTAKT
  ul. Krakowska 22
  72-350 Niechorze
  tel. 91-386-34-41
  www.parafianiechorze.pl
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wykonanie/zdjęcia
dajczak.com.pl