• Start

+ Jan i Kazimiera Woźniak

25.01

17.00

O łaski Boże w Nowym Roku dla rodzin z ulic Morskiej, Pomorskiej, Nadmorskiej, Środkowej, Ludnej, Pocztowej i Mazowieckiej

26.01

-----

27.01

Za zm. pradziadków i dziadków z rodz.: Lubczyk, Hryniewicz, Zuba i Witasik

28.01

O dar uzdrowienia dla Łukasza

29.01

+ Ryszard Brzeziński

30.01

-----

-----------------------------------------------------------------------------------------

16.30

O łaski Boże w Nowym Roku dla rodzin z ulic Polnej, Bosmańskiej, Marynarskiej, Kapitańskiej, Zacisznej, Miłej, Pięknej, Jasnej i Długiej

31.01

10.00

+ Adela i Stefan Łukanowicz

1. Sobotnia Msza sw. o 16.30 jest Mszą św. niedzielną.
  2. W niedzielę Msza św. w Niechorzu: o 10.00; W Pogorzelicy o 11.30; w Lędzinie o 13.00
  3. Dzięki transmisji internetowej z naszego kościoła w Niechorzu, można uczestniczyć on-line w nabożeństwach i Mszach św., Ks. abp Andrzej Dzięga udzielił dyspensy od udziału we Mszy św., dla wszystkich chorych, i w kwarantannie oraz poważnie obawiających się o zdrowie swoje i swoich bliskich.
  4. Link do transmisji znajduje się w okienku na stronie głównej naszego serwisu internetowego.
  5. Parafia informuje, że zarówno wnętrze kościoła (z wyłączeniem pomieszczenia konfesjonału) jak i teren będący własnością parafii jest monitorowany całodobowo. Informacja o monitoringu jest umieszczona w widocznych miejscach zgodnie z RODO. Materiał wizyjny i dźwiękowy jest własnością Parafii i nie jest udostępniany innym podmiotom. Przechowywany jest do 14 dni na nośnikach elektronicznych. Wchodząc do wnętrza kościoła wyrażasz zgodę na publikację materiału wizyjnego i dźwiękowego na kanale You Tube, gdzie znajduje się transmisja on-line.
  6. Dołączyliśmy do programu "Polska bezgotówkowa". Możemy zatem dokonywać składania ofiar bezpośrednio na konto parafialne za pomocą przydzielonego Parafii terminala płatniczego przy użyciu karty płatniczej, telefonu czy zegarka. Aby skorzystać z tej formy należy odwiedzić zakrystię.

• KONTAKT
    ul. Krakowska 22